Чарли и шоколадная фабрика )) хлопчик чарлі бакет живе в дуже бідній сім’ї. семеро людей (хлопчик, його батьки, два дідусі та дві бабусі) туляться в маленькому будиночку на околиці міста, з усієї родини тільки батько чарлі має роботу: він закручує пробки на тюбиках із зубною пастою. сім’я не може дозволити собі найнеобхіднішого: в будинку тільки одне ліжко, на якому лежать найстарші члени сімї, вони живуть впроголодь, харчуються картоплею і капустою. чарлі дуже любить шоколад, але отримує його тільки раз на рік, одну плитку на свій день народження, в якості подарунка. ексцентричний шоколадний магнат містер віллі вонка, який провів на самоті десять років на своїй фабриці, оголошує, що хоче влаштувати розіграш п’яти золотих квитків, які дозволять п’ятьом дітям побувати на його фабриці. після екскурсії кожен з них отримає довічне забезпечення шоколадом, а один — буде нагороджений якимсь особливим призом.
1) центральное положение евгения васильевича базарова можно объеснить так: базаров - герой со сложеным, противоречивым характером, материалист, естествоиспытатель, стремлящийся всё проверить опытным путём. держит на лекаря, как его отец (василий иванович базаров) тем самым изучая биологию. базаров личность не стоящая на месте, а стремлящаяся всё узнать. на протяжении всего романа базаров является главным героем, есть пару глав, где его тургенев не затрагивает.
2) тургенев хотел нам сказать этим романом, то что такие люди как базаров (он называл его шестидесятник) нужны народу, такие как он стремятся к чему то лучшему, к познанию, а не сидят на месте как всё семейство кирсановых (в том числе и аркадий). в конце романа тургенев убивает своего героя нелепой смертью, потому что как он сам говорил: "время базаровых ещё не пришло".
Популярные вопросы