Котушка з намотаного дроти, що створює магнітне поле, що називається соленоїдом. проводу можна намотувати на залізо (залізний сердечник). підійде і немагнітна основа (наприклад, повітряний сердечник). як ви бачите, можна використовувати не тільки залізо, щоб створити магнітне поле котушки зі струмом. з точки зору величини потоку будь-немагнітний сердечник еквівалентний повітрю. тобто наведене вище співвідношення, що пов'язує струм, число витків і потік, у цьому випадку виконується досить точно. таким чином, магнітне поле котушки з струмом можна послабити, якщо застосувати цю закономірність.
Спасибо
Ответ дал: Гость
формула q=m*c*dt (dt - дельта t - изменение температуры)
выражаешь dt,
dt=q/m*c , все известно, удельная теплоемкость парафина, с, - табличные данные. с=2,9 кдж/кг*цельсий (если не путаю, глянь в таблице)
dt=240/2,9*2
dt=примерно41
Ответ дал: Гость
Утверждение не верно. верно то, что тело будет приобретать ускорение (2-й закон ньютона). а ускорение и скорость не зависят друг от друга. т. е. бывают случаи, когда скорость равна 0, а ускорение - не равно 0. пример - тело, брошенное вертикально вверх в высшей точке имеет скорость 0, а ускорение =9,8 (ускорение свободного падения).
Популярные вопросы