За 4 пачки печива і 3 пляшки мінеральної води заплатили 18 грн. скільки коштуе 1 пачка печива і скільки 1 пляшка мінеральної води, якщо пачка печива дешевша від пляшки мінеральної води на 40 коп.
Другие вопросы по: Алгебра
Знаешь правильный ответ?
За 4 пачки печива і 3 пляшки мінеральної води заплатили 18 грн. скільки коштуе 1 пачка печива і скіл...
Популярные вопросы