.
36.6. Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 50 тг артық. Компот
дайындау үшін 4 кг шабдалы және 6 кг өрік қажет. Егер шабда-
лы мен өрік сатып алуға 4200 тг жұмсалса, жемістердің бағасы
қандай?
Другие вопросы по: Алгебра
Знаешь правильный ответ?
.36.6. Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 50 тг артық. Компотдайындау үшін 4 кг шабдалы және 6 кг ө...
Популярные вопросы