[в'ідсипайец': а] - звук в не м"який, а напівпом"якшений (познач. апострофом), и наближене до е (познач. як и з маленьким е вгорі справа), наголос на перше а. [доц': і] - наголос на о. [насаджу] - дж - один звук(познач. як дж з відкритою горизонтальною півдужкою над звуком), наголос на у. [діз'ц'і] - наголос на перше і. [з'л'іс'т'] [милуйес': а] - и наближене до е, наголос на у.
Спасибо
Ответ дал: Гость
колись я був уже на морі.так мені там дуже , а як море може не сподобатись? море - це ніби відображення неба,таке безкраєта мрійливе.воно захоплює тебе своєю природою.я люблю плавати в морі та гратися з хвилями.а вечорами прогулюватися по березі,слухати шепіт вітру,шум морських хвиль,та вдивлятися в сяйво зірок.прощаючись з морем я копійки,щоб повернутися до нього знов.це є така цікава традиція.
Ответ дал: Гость
Для українця барвинок - це не просто квітка: це - символ любові та вірності, тому барвинком наші пращури прикрашали весільний коровай, його вплітали у вінок дівчата. гарні квіти чорнобривці користуються особливою любов'ю українців і є народним символом: ці квіти згадуються у багатьох народних казках та піснях. серед рослин-символів в україні слід насамперед згадати вишню (символ світового дерева, рідної землі, життя, матері, тощо) та калину — символ вогню, крові, життя. українці дуже люблять і поважають вербу: її освячують в вербний тиждень - тиждень перед великоднем. дуб є особливим деревом для всього слов'янського світу: дуб символізує безперервність життя та вічність буття. деякі тварини, наприклад, бик (тур), коза, бик та кінь були символами задовго до прийняття нашими пращурами християнства. птахи-символи для українця - це лелека, зозуля, ластівка, журавель, і, звісно, співучий соловейко. ластівка є символом відродження природи навесні, а також злагоди, подружнього щастя та добробуту.
Популярные вопросы