Мій знайомий задерає носа і через це з ним ніхто не друже.
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожна людина має свої недоліки, великі чи маленькі.але, на жаль, люди мають схильність виправдовувати себе. тому часто навіть не помічають своїх недоліків. вони їй такі звичні, такі рідні. вони або заспокоїтися, або потішити себе. наприклад, такі шкідливі звички, як комп"ютерні ігри, постійно їсти смачненьке.
і лише інша людина, яка не має цих недоліків, може їх помітити, бо вони їй муляють очі, заважають.
це не значить, що треба вірити кожному, хто ображає, але потрібно прислухатися і перевірити себе.
Ответ дал: Гость
звичайно вчитись потрібно! недарма наш народ склав так багато прислівїів на цю тему.
якщо ти добре навчаешся то це обовязково тобі в майбутньому.яку б професію ти не обрав, знання завжди .помиляються ті люди які зараз не навчаються, а бють байдики, вважаючи що вчитись не потрібно.запевняю вас вони про це ще пошкодують, адже знання- це сила, яку народ використовував ще здавна.
Популярные вопросы