Твір на тему: "мій улюблений краєвид" моя улюблена пора це осінь. і напевно якраз восени, з'являється чудовий та яскравий краєвид цієї пори року. восени дерева з себе своє листячко, та неначе з нього різнобарвний килим. недарма осінь назвають золотою. з мого вікна відкривається неймовірний краєвид цієї краси. всюди змінюються кольори. небо набуває сіроватого відтінку. звичайно ж хтось може сказати, що осінь - це пора початку холодів,але я так не думаю. осінь - це пора, що дарує нам врожай, красу, останні промені сонця перед холодною зимою. отже найкращий краєвид буває тільки восени.
Спасибо
Ответ дал: Гость
усі ми вчимося у школі.проте не кожен з нас має бажання.комусь здається,що краще подивитись телевізор,пограти на ком"пютері.звісно,не всі у наш час знають як це навчання,це,що нам здається таким непотрібним може .без освіти зараз неможливо знайти собі роботу.та напевно всі це знають.тож не впусти свій ! продовжуй вчитися,щоб забезпечити своє майбутнє.
Популярные вопросы