Смішно, але за сьогодні я відпові на це питання вчетверте. ото смішно буде, якщо ви з однієї школи чи класу)) на небо не скочиш, а в землю не закопаєшсяпо морі плавав, а води не бачив. хто на багато весіль поспішає,на жодне не встигне. вік живи - вік учись.книга вчить, як на світі жить. мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже.
Спасибо
Ответ дал: Гость
усе, що люди роблять у світі здійснюється за мови. без неї не можна працювати. мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. отож любіть і шануйте рідну мову, вона наш найдорожчий скарб.
Ответ дал: Гость
жили собі троє нерозлучних друзів.- а чи не полетіти нам у ракеті на місяць? - запропонував "- а й справді давайте полетимо на місяць! подивимося на нього, а ще й побачимо який насправді космос. - сказав сашко.- давайте. - погодився андрій.вони побудували ракету. гарну і велику. і вони стали прощатися з усіма і сідати у ракету.дівчатка махали їм хустинками. вони хоті, щоб хлопчики скоріше повернулись назад, бо вони за них дуже хвилювалися.через декілька днів вони повернулись і розповіли де вони були, де спали і все інше. вони були дуже раді що побачили таке. а дівчатка їх дочекалися і були дуже раді, що вони повернулися.
это мое старое решение! я не ! в обсуждение смотрите !
Популярные вопросы