дмитрий,живе в києві. і знання він добавляє матуся здавно його хвалить а сестричка його пітримає
Спасибо
Ответ дал: Гость
я розумію значення цього прислів*я так: птахи, які встають раніше, встигають пити росу . птахи, які пізно -не встигають . їм нічого не дістається. так само відбувається і у людей.х то рано встає, той все встигає.кто пізно встає, той нічого не має.зробимо висновок: треба усе робити вчасно ,щоб не запізнитись. коли усе робиш вчасно, то і в житті усе буде гарно.
Ответ дал: Гость
1.ось іду я в лісі, так тихо, загадково, поринаю у незвіданний світ.
2.сиджу я дома, роблю українську мову, старанно і каліграфічно виводжу кожну буковку.
3.заснув я і бачу чарівний, невідомий мені світ сна.
4.у школі на уроці читання я навчаюся красиво і правильно читати.
5.на уроці музики нас вчать чисто і гарно співати.
Популярные вопросы