Як прекрасно звучить це слово. у ньому відбиток вісімдесят одного року(напиши скільки років твоїй бабусі) прожитого мамою моєї неньки. кожна зморшка змушує задуматись над долею бабусі. а скільки горя та бід відображає її сиве волосся, що, ніби срібний фонтан спадає на її плечі.скільки тепла та любові до дітей та внуків у цієї старенької жінки. скільки турботи заховано у її старечих зашкарубілих руках. здається, годинами можна слухати сумні та веселі розповіді з її життя. все своє життя вона віддала для нас і наших батьків. тож і ми повинні віддячити їй. необов'язково робити великий подарунок чи ще щось, достатньо підійти і просто сказати: "дякую". і ви побачите, як зволожаться її, сповнені любов'ю, очі. а на обличчі засяє усмішка.
Спасибо
Ответ дал: Гость
постарайтесь поконкретнее задать своё и тогда обязательно
Ответ дал: Гость
знання-це все те ,що людина вміє,знає,навчилася робити. потрібно наполегливо працювати,старатися так,щоб бути освідченим.отже,тільки використовуючи знанн,поповнюючи їх та удосконалюючи,людина досягає успіху.
Популярные вопросы