я бачила слонів в зоопарку. насправді слони живуть як всі знають в африці. я знаю що слонів тримають у широких та довгих вольєрах. у вольєрі стоїть велика бочка для пиття. але іноді цих тварин випусакають на волю, але це приміщення теж огорожене. слони тихі тваринки, іноді вони лежать, або повільно пересуваються.
ось що я знаю про слонів.
Ответ дал: Гость
святвечір
найбільшим зимовим святом християн є різдво. напередодні цього свята українці відзначають святвечір. у цей день після першої зорі сі за стіл. під святковий обрус кладуть сіно і часник. на столі обов"язково має бути дванадцять страв: кутя, узвар, вареники, пісний борщ, голубці із пшоном, коржі з маком тощо. після закінчення вечері всі співають колядки. у цей день не можна ні з ким сваритись, слід помиритися навіть з ворогами.
навесні відзначають такі свята:
великдень історія 8 березня день матері вербна неділя чистий четвер 7 квітня - благовіщення навський великдень великодня ніч страсна п’ятниця 23 травня - свято героїв
влітку відзначають такі свята:
23-24 червня - івана купала 14 серпня - свято маковія 28 червня - день конституції україни свята княгиня ольга святий володимир великий зелені свята
Ответ дал: Гость
через часті завірюхи й заметілі лютий називали «вітродуєм» та «лютнем». в лютому лютують морози.
Ответ дал: Гость
на вулиці прекрасний ранок. легенький морозець, але річка вже покрилась льодом. друзі побігли до села. там неподалік невеличке, але глибоке озеро. хлопці вирішили покататися. лід твердій але з дирками. коли хлопці дійшли до середини він почав тріскатися. як тільки вони зробили крок, то вмить провалилися.
хлопці щодуху вибирались, але тільке більше ламали лід. тут їх побачили дорослі
Популярные вопросы