Дуже часто нам говорять "х очеш їсти калачі не сиди на печі".загалом нам це говорить страше покоління,адже наші бабусі та дідусі бачили все,і радість,і горе,і щастя.вони розумніші,і ми повиння їх прислухатися,але нам дуже цікаво що означає цей вислів. у кожного з нас своя праця: у школярів і студентів — навчання, у їхніх батьків— робота, у дідусів і бабусь — піклування про дітей та внуків. та саме за цю щиру, наполегливу працю поважають людей інші. щоб досягти чогось, щоб покращити себе й , треба наполегливо працювати. недарма часто повторюють, що праця перетворила мавпу на людину.і якщо,ми не будемо працювати,то не чого з цього доброго не беду!
Спасибо
Ответ дал: Гость
я хочу бути доброю,ласковою та понімати других,дорогих для тебе людей.
відь це не кожному дано
Ответ дал: Гость
з таким запитанням звертається він до кожної людини.без зайвих слів ,чітко ,ясно.кожен має замислитись ,хто вона в світі? , хто в суспільстві? ,в історії?
той хто не віре в себе має пам`ятати про цю унікальність на цій землі.кожен з нас несе відповідальністьза себе ,тому що "тільки сьогодні усе для тебе".залишити по собі гарні спогади " жити спішити треба " " кохати спішити треба " " аби не проспати".
Популярные вопросы