деякі люди погано ставляться до інших і вважають що їх можуть полюбити.ні,це не так! я розумію що "на чужому нещасті свого щастя не построїш"тому як ти відносишся до людей так і люди до тебе! наприклад ти вирішив познущатися з дівчинок,але ти не подумав що буде далі.може бути добре а може ї ні,залежить від дівчаток! а колись тобі буде потрібна і вони скажуть"ти з нас сміявся,а ми тобі не "тож не ображайте інших і не плачте самі!
Спасибо
Ответ дал: Гость
береза навесні
яке загадкове дерево - береза! воно прекрасне в усі пори року. навесні береза не така, як усі.вона зачаровує своїми сережками і зеленим листям. з кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає
Популярные вопросы