это трудная философская тема,на которую,я вижу,никто не берется ответить.тема нужная.я думаю,что многим захочется почитать, что написала "таня90",но так, как рассказал об этой теме врач-психотерапевт щеголев альфред александрович в своей статье,никто лучше не сможет.и, чтобы написать такое сочинение,надо почитать эту статью.для скачивания в сочинение она не подходит,а детям будет полезной.поэтому прошу модераторов не запрещать эту ссылку.
Ответ дал: Гость
я уявляю прялю-чарівницю старенькою бабусею, що з білої вовни пряде різне прядиво.з ранку до пізньої ночі вона працювала не рук. і завдяки їй на дворі у нас намело великі кучугури снігу.
Ответ дал: Гость
При вході в театр чоловік пред'являє квитки для контролю й проходить першим; ідучи з театру, пропускає вперед. до своїх місць у ряді він також проходить першим (зрозуміло, з вибаченнями перед сидячими й неодмінно особою до них). верхній одяг чоловік знімає тільки після того, як зробити це своїй супутниці, здає речі в гардероб, а номерки зберігає в себе. у його обов'язок входить покупка програмки, яку він вручає своїй супутниці. вихований чоловік, прийдя в театр із , ніколи не залишить її одну. якщо під час антракту вона не захоче вийти у фойє - він повинен залишитися з нею. чоловіку не прийнято позичати бінокль у сусідки (якщо, звичайно, він не може знайти більш оригінального способу для знайомства з нею).
Популярные вопросы