з самого дитинства нас вчили бути вихованими.наші батьки постійно нас вчили усіляким правилам.на мою думку,треба бути виховоним,томущо ця риса завжди цінувалося в людях,та вона кожному у житті.бути вихованим не важко,треба бути доброю людиною,завжди етично відноситься к людям.
Ответ дал: Гость
безслідно-прислівник, як? ,незмінне слово, звичайний ступень порівняння, якісно-означальний, обставина
Популярные вопросы