на сьогодні в інтернеті дуже багато сайтів, які містять розв’язані і завдання з усіх предметів шкільного курсу навчання. втому числі є і портали, в яких зібрані твори з українськой літератури чи твори з зарубіжної літератури. створючи свій сайт, на сторінках якого ви зараз знаходитесь, ми не переслідували ціль - розмістити в себе українські твори по всьому курсу шкільної програми. хоча в нас ви знайдете збірку найкращих учнівських і абітурієнтських творів. більше того ми не рекомендуємо вам бездумно списувати тексти творів, розміщених на нашому порталі. для вашого розвитку і в плані підготовки до підсумковой державной атестації з української чи зарубіжної літератури це абсолютно нічого не дасть.
ось чому, ми на відміну від своїх конкурентів на перше місце ставимо - спільну творчу співпрацю з своїми відвідувачами. для нас головне, не дати готовий текст твору, а спонукати кожного відвідувача нашого сайту до творчої праці, самоудосконалення. тільки такий підхід, на нашу думку дасть можливість кожному хто забажає навчитись писати українські твори на рівні, який відповідає всім вимогам написання письмових робіт з української літератури шкільного курсу.
Ответ дал: Гость
синичка сиділа на тонесенькій гілочці,яка схилилася від її ваги.була вона трошки схожа на горобчика,але у неї ошатна жовта сорочка,чорний галстук,зеленувата спинка,яскраво-білі щічки ,чорна шапочка. чорні,жваві. причепившись до гілочки вона може провисати вниз головою.це можливо тому,що у неї довгі кігті на лапках.гострим довгим дзьобом синиця дістає з тріщин на деревах для себе поживу: комах,їхні личинки.а взимку вони їдять насіння.гнізда мостять у дуплах.а коли синичка співає,то трішки підіймає крильця,широко відкриває дзьобик і тремтить своїм крихітним тільцем.
Ответ дал: Гость
-добрий день вчителька
-добрай день дiти
-сьогодни черговий в нас кто
-я марья иванова
-добре виходи до дошки лiна
-записуему число i
-добре лiна садись
-до побачнь марья иванова
-до побаченя лiна
Ответ дал: Гость
вчора я відвідав художній музей. мені там дуже картини видатних українських художників та художниць. там я побачив і зрозумів картини, зрозумів те що хотіли передати нам художники малюючи їх. мене дуже надихнула вся краса побаченого моїми очима. я впевнений, що це була найкраща подорож до музею у місті львові. ще я відвідав багато музей і у дуже гарному і старовинному місті житомирі, і в музеї лесі українки у місті новоград-волинський. всі три музея мені дуже . найбільше мене вразило те, як автори всіх картин, всіх витворів хотіли дати нам маленьку спогадку, про життя людей у давніх часах і надихнути нас на зберігання природи і краси нашого гарного українського життя!
Популярные вопросы