я довго розпитував дідуся чим він займався коли був малим , питав також в які ігри він грався . а дідусь тільки і сказав, що він як розв'язував і , своїй мамі - він в'язав снопи , а я зараз навіть посуд не хочу помити . дуже багато часу говорив екскурсовод, а я все розпитував про цей гідроплан, питав, чи можна в нього зайти , чи збережений всередині все як було. я в'язав вузли на мотузці й потім їх розвязував , адже тільки так можна навчитися їх правильно зав'язувати .
Спасибо
Ответ дал: Гость
. "воспитанность - это умение вести". что же означает умение вести себя в коллективе? быть воспитанным человеком - это и умение здороваться, и поддерживать в обществе разговор, и правильно есть, одеваться, и умение вести себя в общественных местах.
быть вежливым, воспитанным, выдержанной человеком не так-то легко. здесь нужны и самодисциплина, и готовность иногда поступиться собственными удобствами, привычками и, самое главное, чувство уважения к другим людям, к коллективу, ответственность за свои поступки перед обществом.
Ответ дал: Гость
навіть від одного доброго слова стає краще й тепліше на душі. треба бути уважними до людей,берегти й дбати один про одного. доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий. коли ти всім своїм серцем і відкритою душею бажаєш комусь того, що б побажав собі самому, то тоді і на серці просто добре стає. бажати добра людям необхідно, бо людина, яка не відчуває приязні до інших людей, руйнує себе як особистість. відданість людям, тепло і душевна доброта обовязково повернуться до тебе утоптаною стежиною добра. і люди будуть до тебе ставитись так само.
Популярные вопросы