Горобчик чив-чив-маленька.сіренька пташечка. чив - чив любив ласувати крихтами хлібця. горобець не перелітав на зиму в теплі краї
Спасибо
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Ответ дал: Гость
ух, як піднімається вітер! які темні важкі хмари йдуть зі сходу! чути грім.блискавки на горизонті б'ють прямо в землю. йде гроза. грози влітку особливо сильні, і не знаєш чого від них чекати. вітер посилився. дерева гнутися.починає темніти, хмари закривають сонце. гуркіт грому і через кілька секунд починають виблискувати блискавки. ще один гуркіт грому і пішов сильний дощ.блискавки ще більше почали виблискувати з усіх сторін.бах! блискавка вдарила в старий високий дуб. він затріщав, але зумів встояти.скільки століть він переживає такі грози. молоденькі берізки гнутися до самої землі. вітер так хоче показати влада над ними. важкі хмари нависли над самою землею, що несуть вони з собою? ще один гуркіт грому і пішов град.великі крижини почали падати з неба. під таким градом ніхто не встоїть.пару хвилин і град припинився, затих і вітер, наче зрозумів, що тут він безсилий і вирішив здатися. важкі темні хмари розсіялися, немов нагулявшись вдосталь, вирішили відпочити. але вони ще сюди обов'язково повернутися.засяяло сонце, а на горизонті з'явилася веселка. веселка сповістила про те, що буря пройшла, і можна тепер побігати по мокрій траві і теплих калюжах. ах, як свіжо і легко дихається після грози. земля вмилася, стала чистіше і світліше
Популярные вопросы