вторинні (слова, походження яких легко встановлюється співвідношенням прислівника з основами інших частин мови) – от прилагательного непорушный
спосіб творення – за суфікса -о : от слова непорушный.
синтаксична роль: у реченні виступає як обставина способу дії
Ответ дал: Гость
в народі кажуть : " все можна придбати, окрім здоров"я". і це дійсно так. хвора людина згодна віддати усе, щоб знов жити повноцінним життям, але часто вже нічого неможливо змінити.
щоб не втратити дароване від народження, треба й берегти його з дитинства. не займатися придбанням шкідливих звичок. раціонально харчуватися та загартовуватися. жити повноцінним життям розумної людини. роблячи такі прості речі, можна не боятися втратити здоров"я за власним бажанням.
здоров"є - одне з найцінніших подарунків у нашому житті. і ті, хто його має, повинні берегти його з молоду.
Ответ дал: Гость
найбільше мені подобається розмовляти зі своїми батьками, та з бабусею. вони можуть відповісти на всі мої питання,вислухати мене, дати пораду, що і як вірно зробити. а особливо мені подобається розмовляти з бабусею, коли вона розповідає про своє життя. також мені подобається розмовляти зі своїми однолітками.взагалі , як що поміркувати, то мені подобаеться розмовляти з усіма цікавими людьми.я вважаю це ті люди, якім є що сказати, які вміють вислухати.
Ответ дал: Гость
кожного дня,тільки-но прокинувшись,я чую веселе: "доброго ранку! " і бачу найлагіднішу в світі посмішку-мамину. з цих слів і починається мій кожний день. мама-це найперша людина, яка вчить мене бути доброю, чуйною та справедливою. тільки вона може так лагідно мене посварити, вказати на мої провинності,і так ніжно пригорнути та поговорити зі мною, як із дорослою людиною. мама багато розповідає мені про різні життєві ситуфції і завжди наголошує, що на погані вчинки не можна відповідати тим же. і завжди потрібно ставитись до людей так, як хотілось би, щоб люди ставились до тебе. я дуже хочу бути схожою на свою маму!
Популярные вопросы