якби я була чарівником то я знищіла б все зло.люди не подилялися на багатих і бідних не наказували іншим людям.кожна людина мріе стати розумню а я дала б їм цей розум. ціни залишалися б стабильними а не підскакували вище неба. цей світ став би найприкраснишим завжди цвіли квіти та зявилися багато зниклих звірів. ось щоб зробилаб я
Ответ дал: Гость
я не дуже люблю збирати урожай, але , адже знаю що потому зимою схочу огірка, а його немає. на городі я збираю тільки те, що вже викопали, або натрісли. ще я люблю збирати малинку, але як збираю то зразу і їм, то лишається менше чим назбирала.от так я збирати урожай.
Ответ дал: Гость
художні малюнки(або картини) малюються пезлями
Ответ дал: Гость
наполохатися-злякатися
ні жива ні мертва-налякана, мороз по спині, душа в пятах
Популярные вопросы