за давніх-давен в ущелині ліванських гір, повз які тягнеться торговельний шлях, гніздилася впродовж кількох століть ватага розбійників. не мали вони ні доброго ремесла, ні того, що зветься домом. єдине, що передавали вони в спадок своїм нащадкам,— це злодійське, грабіжницьке ремесло, вміння відбирати золото й скарби. бо шляхом тим часто проходили багаті каравани. і хоч як охороняли купці своє добро, але злодії-розбійники щоразу перехитряли їх, бо були великі мастаки на витівки. і всяк, хто їхав сюди, страшенно боявся попастися лиходіям до рук. навіть військо самого султана не могло встояти проти знахабнілих розбишак.і ось правителі того краю зібралися, щоб вирішити, як краще й швидше приборкати ватагу.
Ответ дал: Гость
сьогодні надзвичайно гарний день. ця ніч просто неперевершена. (день,ніч-антоніми).
треба бути сміливим для того, щоб досягти чогось у житті. хоробрість-риса характеру, яка є людині рухатися по життю. (сміливість, хоробрість-синоніми).
коли мати мені заплітала косу, ми співали пісень. батько взяв косу й пішов у поле-працювати. (слово коса, що там і там( однаково пишеться), але має різні значення).це омоніми.
адресат-коломийко олександр вікторович. адресант-шульгіна лариса миколаївна. (адресат,адресант-пароніми).
Ответ дал: Гость
зимові канікули.
я дуже радію коли починаються зимові канікули. ми з друзями йдемо на ковзанку, де граємо в хокей або просто катаємось на ковзанах. також ми любимо ліпити снігову бабу .грати в сніжки- це теж велике задоволення.коли випадає багато снігу нам подобається кататись на санчатах.хлопчики й дівчата радісно проводять час! а ще до нас приїздять гості і ми багато спілкуємся.
зимові канікули відпочити, щоб з новими силами продовжити вчитись!
Ответ дал: Гость
намисто не мов живе. таке яскраве та тепле, бо сонце зігрівало його увесь ранок.
Популярные вопросы