українці прикрашають вишивкою багато речей. наприклад рушники, які вішають над дверима щоб оберігав их від нечистих сил. ще вишиті рушники кладуть під ноги нареченим щоб їх щастя. ще вишивкою прикрашають сорочки, їх вдягють на свята, на день народження якоїсь видатної людини. вишивають і наволочки, і простирадла, і серветки.. це все вишивають щоб було приємніше в хаті, красивіше, хоч і не багато, але це вже щось. так що прикрашайте вишивкою різні предмети.
Ответ дал: Гость
мила моя, люба, щира пра-бабуся!
я вітаю з днем народженням всім серцем.
щоб була ти гарна як в саду та рожа
і жила багато літ погожих.
Ответ дал: Гость
дівчина троянди поливала,і кудись катилась хмара нова і сміялась осінь за вікном
_ _ _ _ _ =========,і ======== ~~~~~~і ========
Ответ дал: Гость
людина повинна працювати за покликом серця, за здібностями, талантом це і є ідеєю сродної праці. людина є щасливою лише тоді коли вона займається тим що їй до вподоби.(теза)
план
1.сродна праця- праця за покликом серця.
2.людина щаслива коли робить те що їй до вподоби.
3.байка'бджола та шершень' (бджола працює не за вигодою а тому що їй подобається сам процес праці,вона природжена збирати мед)
4.професія яку я мрію обрати.
5.чи дотримувався протягом життя сам г.сковорода ідеї сродної праці(дотримувався тому що завжди відмовлявся від високих посад бо вони не були йому до душі.він вважав що матеріальні блага обмежують духовний світ людини.)
Популярные вопросы