Займенник— це самостійна повнозначна змінна частина мови, яка об'єднує слова, що вказують на предмети, ознаки, кількість, не називаючи їх, і відповідає на питання хто? що? який? чий? скільки? Є різна тиша — тишина, у кожної— свій звук і колір (А. Демиденко). Думи мої молодії—Понурії діти І ви мене покинули!..(Т. Шевченко).
Займенники виражають граматичні категорії відмінка, а також роду й числа (ті, що вказують на ознаки); у реченні виконують ситаксичні функції підмета, означення, додатка; у словосполученні можуть бути— головним і залежним словом.
За значенням займенники поділяють на такі групи (розряди):
Спасибо
Ответ дал: Гость
мое місто-київ.це столиця україни.у киеві є багато культурних спадщин народу.також у мого міста багата легенда.я знаю,що його заснували три брати кий,щек,хорив та їхня сестра либідь.
у киеві є багато музеїв,театрів та галерей.є також ботанічний сад та інститут імені тараса шевченка.
я думаю,що моє місто найкраще! я дуже люблю київ!
Ответ дал: Гость
королевою літньої клумби я вважаю троянду.ця прекрасна квітка розквітає, як символ краси, любові та ніжності.бархатисті пелюстки вранці покриваються росою.стебло вкрите колючками- наче застереження, що доторкатись до такої краси небезпечно.п'нкий, солодкий аромат цієї красуні пробуджує у людині бачення прекрасного.троянда потребує догляду та розквітаючи робить клумбу казковою.
Популярные вопросы