я счситаю, если быть грязнулей другие люди тебя будут не уважать, им будет это неприятно. да и вообще, что приятного, если ты не соблюдаешь личную гигиену. не аккуратно ешь, у тебя непоглаженные, грязные вещи. вот, например, если здать учителю грязную тетрадку, он сочтёт это как неуважение к себе. если прийти на деловую встречу в грязном и помятом костюме, это тоже посчитают неуважением и изменят своё отношение к тебе.
Ответ дал: Гость
Як ви думаєте, що таке добро? а що таке зло? всієї своєї історії людство намагається відповісти на ці вічні питання. давайте поміркуємо разом. мені здається, що добро в першу чергу пов'язане з умінням радіти і співчувати, співпереживати, відгукуватися на відчуття інших і тримати свою душу відкритою.коли ми говоримо про людину «добрий», то маємо на увазі, що він готовий ' прийти на іншому, роблячи це не заради вигоди, не на показ, а безкорисливо, за велінням серця.але чи можна бути добрим взагалі, ніяк не проявляючи доброту в справах? мені здається, навряд чи. а чи можна примусити людину бути добрим? неможливо! у ійців із цього приводу є цікаве прислів'я: «ви можете змусити коня підійти до води, але не можете змусити її пити». добрі справи люди здійснюють за велінням серця, за наказом совісті, а не з примусу.чи є початком доброго відношення до людей уміння прощати? але необхідність і готовність прощати спричиняє за собою етичний пошук. як співвіднести доброту і поблажливість, провину і покарання? відповіді на ці складні питання нам доводиться вирішувати все життя.але мені хочеться, щоб ви в будь-якій життєвій важкій ситуації пам'ятали слова габріеля гарсіа маркеса: «завжди знайдуться люди, які захочуть заподіяти тобі біль. але потрібно продовжувати вірити людям, тільки бути трохи обережніше»
Ответ дал: Гость
усі свійські тварини походять від диких предків. найраніше, у середині кам'яного віку був собака; предками його були вовк і, можливо, шакал. наприкінці кам'яного віку були і свині, вівці, кози, велика рогата худоба, згодом — коні. свині походять від диких європейських і азійських кабанів, вівці — від диких європейських овець, кози — від гвинторогого козла, велика рогата худоба — від тура, коні — від тарпана і коня пржевальського. з глибокої давнини людина вела безперервний добір свійських тварин, залишаючи на розплід як плідників ті особини, в яких та чи інша спадкова ознака була найпомітнішою і найбільше задовольняла вимогам (економічним, естетичним тощо). усі інші особини не допускалися до розмноження і використовувалися для задоволення господарських потреб (на м'ясо, як робоча худоба тощо). спочатку цей добір був несвідомим (для задоволення потреб, без мети поліпшення чи виведення), а далі поступово почав набувати характеру примітивного методичного добору.
Ответ дал: Гость
- привіт.
- привіт!
- як справи?
- добре, а у тебе?
- також.
- як сьогодні йде день?
- чудово! сьогодні дуже добрий день. на дворі тепло і сонячно.
- так, так. день і справді чудовий.
- ти робив вже домешнє завдання?
- ні, але скоро почну робити. а ти робив?
- так, я вже зробив є завдання.
- гаразд, тоді давай до зустрічі. мені ще треба уроки зробити.
Популярные вопросы