любов до рідної мови, любов до рідної батьківщини — невіддільні поняття. вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу. дійсно, не було жодного видатного письменника, який би не висловив любові до рідної мови, а також своєї тривоги за її долю. дійсно, не було жодного поета, який би не покладав на рідну мову найсвітліших надій. так склалося тому, що кожен митець бачив долю свого народу в майбутньому невідривною від долі української мови.
Ответ дал: Гость
голова (голів - корінь, а закінчення). лоб ( це все корінь). ніс (це все корінь). уста ( вуст - корінь, а закінчення). руки (рук - корінь, і закінчення). живіт ( живий - корінь, від закінчення). нога ( ніг - корінь, а закінчення). палець (це все корінь). ніготь ( ніг - корінь, хоч - суфікс). стопа ( стоп - корінь, а закінчення).
Ответ дал: Гость
марина пiшла на ковзанку.там вона побачила хлопчикiв.вони грали у хокей.iм дозволили гуляти дуже довго поки не стемнiэ.хлопчики випадкова шайбою вдарили марину.вона впала i заплакала.хлопцi поросили в неi пробачення.та маринка була дуже доброю дiвчинкою та пробачила iх.вона запропонувала iм з нею покататися на ковзанцi.хлопчики були з нею згоднi.а потiм вони всi гралися у снiжки та лiпили снiгову бабу.
Ответ дал: Гость
скласти твір про гарні та погані риси власного характеру із використанням дієприслівникових зворотів пропоную так: як і будь-яка людина, я маю як гарні, так і погані риси характери. до поганих я можу віднести мрійливість та впертість, а до гарних - здатність самопожертви та відданість. мріючи, я ніби поринаю в інший світ, тому інколи ця риса мені завжає. що стосується упертості, то не дослухавши людину до кінця, я все одно роблю по-своєму. проте, непокоячись про інших, я завжди прийду на всім, хто цього потребує. я вважаю, що я зможу побороти свої негативні риси та стати кращою особистістю. дієприслівникові звороти в тексті: мріючи, не дослухавши, непокоячись.
Популярные вопросы