Жінка - берегиня роду, турботлива й лагідна мати.Якою ніжністю озивається в душі її образ!"Ненечка","матуся","матінка"...Тільки біля її серця, під її крилом, на її долонях добре й затишно:вона й захистить, і розуму навчить.Тож вклоніться жінці-матері, що оберігає і ростить дітей, вчить добра.
Спасибо
Ответ дал: Гость
для мене взірцем є богдан хмельницький. видатний гетьман гетьманської україни. саме він постав з народом на національно-визвольну війну. я поважаю його за те що він у першу чергу думав про народ і його тяжку долю.
скільки вдалих битв пройшло вдачно під його проводом : берестечко, жванець , зборів. хмельницький був дуже розумною і освідченою людиною. гарно володів бойовими навичками. був справжнім патріотом своєї країни. він поважав і вислуховував думку кожного хто звертався до нього с проханням. зараз таких людей та керівників дуже не вистачає , та що й казать таких вмілих і вправних майже немає. для мене богдан хмельницький назавжди запам'ятається як чесна і добросовісна людина.
Популярные вопросы