скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
з раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. правдива людина намагається не робити поганих вчинків, яких їй довелося б соромитися..і потім приховувати від батьків і друзів. всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». так і правда - десь випливе. і людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. а брешуть тільки труси і невиховані люді. висновок такий: треба говорити завжди тільки правду.
Ответ дал: Гость
прежде всего речь может идти о птицах, которые уничтожают вредителей деревьев. конкретно можно описать дятла, который своим неустанным трудом деревьям избавиться от злейшего врага - короеда.
кроме того санитарами леса являются хищные животные, которые уничтожают больных и слабых животных, естественному отбору.
ну и конечно санитаром леса является человек. лесники проводят вырубку поврежденных деревьев, прореживают сильно заросшие участки, следят за состоянием леса и его обитателей и своевременно оказывают .
Ответ дал: Гость
напишы как думаешь
например: коли людина боїться покарання, бреше, щоб запобігти його
Популярные вопросы