я гадаю що ні. тому що князь був не проти того що б дракон помер заради князівства. так в курці твору князь каявся, журився та помер від горя, але він сам був не проти смерті свого друга
Спасибо
Ответ дал: Гость
Ядуже люблю подорожувати. де я тільки не була ( був), ходила в туристичні походи, подорожувала до різних куточків нашої країни. всюди мені дуже , люди були привітними, природа дуже гарною. мені всюди , я взагалі така людина, що хочу побувати в усіх найгарніших місцях світу. також я відпочивала в оздоровчих таборах. це було просто супер! цілий день ми чимось займались, було дуже цікаво, мені все , однак чогось не вистачало. не вистачало рідного дому, батьків, друзів. я згадувала їх усмішки, їх голоч. я за ними сумувала. саме в такі моменти розумієш, як добре вдома. я згодна з твердженням : "всюди добре, а вдома найкраще". це я зрозуміла зі свого досвіду. тож любіть свій дім, адже так як вдома нема ніде!
Ответ дал: Гость
в)брязне клинок об залізо кайданів - піде луна по твердяних тиранів
Популярные вопросы