"спати без задніх ніг " - безпробудно, міцно спати, після довгої виснажливої роботи.
"не мати кінця краю" - нескінченно, довгостроково, без ліку, повним-повнісінько.
Ответ дал: Гость
-сину де ти був на останій конрольній роботі з ії.
-у школі.
-нам твоя вчителька сказала що тебе небуло.
-я був.
-ні.
-мені стало погано і я пішов до мед- пунункту.
-добре чому ті нас не попередив.
-нехотив вас хвилювати.
-добре ми завтра підемо до медсестри и спитаемо її.
-ні не треба.добре я прогуляв її.
-навіщо.
-я не вичив і нехотив двійку.
-так ну все де мій ремінь.
-нетреба.
-треба будеш знати як прогулювати уроки.
Ответ дал: Гость
україна- рідна, священназемля наших дідів і прадідів. тут ми народилися і виросли, тут уперше побачили синє українське небо й золоті пшеничні лани.
наш український рід справді прекрасний. тут споконвіку шанували працю,хліб на столі, рушник на стіні, мамину пісню криницю із журавлем.тут здавна понад усе любили волю.
і ось на священну українську землю прийшла весна національного відродження- незалежність.
я вірю, що на нашій землі завжди шумітимуть верби і тополі, цвістимуть вишні, пишатиметься червона калина.а я пишаюся тим, що я є часточкою моєї україни, її кровинкою. озирнімось довкола- і ми побачимо безліч таких часток і кровинок, з яких і складається наш народ, наша україна.
Ответ дал: Гость
1. на відпочинку в лісі діти не повинні ламати кущі й дерева!
2. не можна у лісі смітити, або кидати якісь сторонні речі!
3. не слід ловити звірів.їх можна тільки фотографувати!
4. коли збираєшся додому не залишай після себе сміття!
5. коли знаходишся в лісі й збираєш гриби їх слід обрізати ножем!
6. листя можна підіймати з підлоги, але не зривати з дерев!
Популярные вопросы