спочатку я тривалий час розмірковую над сюжетом. картини видатних художників, придивляюся до людей на вулиці та в приміщеннях. і ось ідея твору вже оселилась десь глибоко у душі.
тоді я беру полотно, фарби, олівець, палітру та воду.
спочатку олівцем я роблю нарис. а, потім змішавши фарби,удосконалюю малюнок.
ще декілька дней поспіль свій твір і виправляю помилки. а потім виношу на суд ближніх і просто знайомих.
малювання - улюбленне заняття, яке не терпить метушні.
Ответ дал: Гость
нажаль зараз я не маю можливосьтi зупинити пидвищиня цiн чи голод
деяких мiст в звяску з катастрофами. та посадити дерево,чи намагатись
тримати природу в чистоти я можу, така невелика моiй краiни не всим буде помитна.хоч вона не велика та
Ответ дал: Гость
украина-(украйина)-3сл; 7б; 8зв.
Ответ дал: Гость
влітку я люблю гуляти біля річки особливо зранку. тому що мені дуже подобається спостерігати за хвилями які утворюються на воді. а коли починає сходити сонце вони наповнюються яскравим блиском і тоді особливо чарують своєю красою.мені до вподоби ступати босими ногами по піску біля річки коли хвилі води омивають пісок.
зранку до річки прилітають чайки полювати на рибу ходять по березі річки залишаючи свої сліди на піску.а ще біля річки є велика гірка із піску де ластівки влаштовують собі гнізда.я люблю спостерігати за ними.але найбільше мені подобається і ввідавати рубу птахами та часто мені стає жаль зловленої рибки і я її з радістю відпускаю а вона мені дякую і на прощання махає по воді хвостиком.
Популярные вопросы