більшість наших хвороб викликані дією мікробів та вірусів. але неможливо уникнути їх повністю тому, що вони скрізь: на наших речах, на фруктах і овочах, у роті.
уникнути повністю неможливо, можна лише зменшити ризик їх проникнення у наш організм. а ось це не дуже й складно. мити їжу, яку ми вживаємо невареною, ретельно мити руки перед тим, як сісти за стіл, чистити зуби два рази на день, приймати душ і тому подібні заходи гігієни.
якщо ми будемо берегти себе від бруду, то наш організм зможе нам віддячити, подолавши всі хвороботворні мікроби.
Ответ дал: Гость
навесні берези практично також, як і в інший час року. гілки у них ростуть високо (у зрілих стовбурів) і вони показують свою відмінність - білі стовбури з чорними смужками від розтріскалася кори. однак восени береза - золота від жовтого листя на ній, взимку - на ній зовсім листя вже нема, а лише порожні гілки, а ось навесні береза зачаровує своїми сережками і зеленим листям. нирки розпускаються і дрібні листочки так і просяться назовні. з розтріскалася кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає.
Ответ дал: Гость
ромашка - це цікава рослина, яка дуже мені подобається. є різні види ромашок: маленька, польова, і з дуже великими пелюстками - садова. цвіте ромашка все літо. прикрашає сади, ліси, клумби та подвір'я. скромні квіті, начебто зовсім простенькі, схожі на сонечко, із своїми жовтими серединками, та білими пелюстками. ця життєрадісна квітка дарує людям гарний настрій. вона символізує щирість почуттів.
на лісовій галявині красується ніжна квітка конвалія. її яскраво-білі порцелянові дзвіночки приваблюють своєю мініатюрністю і незвичайною правильністю форм. струнке зелене стебельце поступово тоншає на верхівці. скромні дзвіночки наче співають величальну пісню приходу найкращої пори року — весни, яка несе на своїх крилах надію, щастя, чистоту почуттів
Популярные вопросы