пропоную скласти такий твір-мініатюру з однорідними членами речень: настала весна. сонце гріло, палало та росло (що робило? присудки однорідні). день ставав довшим. дерева квітли від тепла, всюди пахло свіжою травою. безмежні, широкі (які? означення однорідні) лани почали зеленіти. важкі, чорні (які? означення однорідні) хмари не псують теплі дні. весняні дощі наповнені цілющою та життєдайною силою. холодна, чиста (яка? однорідні означення) вода оживляє замерзлі взимку рослини. природа живе, грає, буяє (що робить? однорідні присудки). ⇒ однор. чл. р стосуються одного й того ж слова в реченні, відпові на те саме питання
Ответ дал: Гость
в лісі обов'язко треба оберігати природу. в лісі не потрібно кричати, щоб не наполохати птахів і інших тварин. не треба залишати вогонь без нагляду, якщо вийшли на природу. в зимку робити птахам годівнички.
Ответ дал: Гость
на відпочинку у лісі в жодному разі не ламайте дерева,адже на них живуть інші створіння,гриби треба тільки зрізари,бо якщо їх просто виривати,то більше гриб там не виросте.також не розпалюваті вогнище та не смітити,природу любити ті берегти.в жодному разі не можна ловити пташок та інших звірів,повірте,вони цьому раді не будуть.
Популярные вопросы