Пить та гулять а до діла руки болять пить , гулять, болять - дієслова
Ответ дал: Гость
природу потрібно охороняти.через те, що природа не охороняється забруднюєтся повітря і більше хворіють люди. щоб це зупинити потрібно не спричиняти війн, екологічних катастроф і лісових пожеж. адже наше здоров'я в наших !
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Ответ дал: Гость
,а почему би и нет?
мльчики собрали саморобною ракету,хотя она была не так похожа на ракету,как на ванную накритаю полотенцем.мальчики влезли под полотенце и началивзлетать:
,нажимай пуск и полетели.
игорь открил кран и открилась вода.мальчики вспригнули с ванно все мокрие.на шум пришла мама и обяснила что летать на ракете не так-то и просто.надо долго учиться,да и ракети делаються не так просто.олег и игорь больше не создаваль ракет,но упэрто мечтали быть космонавтами.
Популярные вопросы