звичайно потрібно,адже якщо ти стараєшся добре вчитися то потім тобі буде легко на роботі , та з хорошими знаннями люди не пропадуть у житті! мені знається що краще добре вчитися ніж погано, та працювати на роботі на якій погано заробляють ! краще постаратися вчитися з малечку ніж вивчати вже на віці у 8 класі!
раджу - вчитися, та досягати успіхів у житті! вчися, людино, щоб і надалі бути людиною у житті!
Ответ дал: Гость
добре ім’я і честь — найцінніші скарби на землі. їх не можна купити навіть за великі скарби. вони здобувається тільки чесним життям. коли народжується дитина, їй ім*я. вона все життя повинна жити чесно, гідно i красиво, пам'ятаючи своє ім'я і не заплямовувати його поганими вчинками. прислів'я : «добре ім'я краще за багатство» говорить само за себе – ніяке багатство не може бути краще за добре ім'я людини. а добре ім'я людини – це її добрі справи, вчинки .
Ответ дал: Гость
здавна існувало повіря,що раз на рік на івана купала ліси та поля сповнюються музикою дзвіночків.насправді вони завжди мовчать. а таку дзвінку назву отримали через форму віночка, пелюстки якого зрослися , утворивши крихітний дзвоник.
низькорослі,що стеляться землею,і стрункі,що високо піднімають свої волотеві суцвіття, сині й білі, рожеві й фіолетові, з різноманітними формами віночка, дзвоники завжди звеселяють серця людей ті в садах , і серед лісових трав.
Ответ дал: Гость
клевер, вербена, укроп, зверобой власть пересилят ведьмы любой. как мне понравилось это растение. я знала, что если хочешь, что бы растение жило хорошо его надо украсть. во время одного из ваших уроков я незаметно подошла к большому горшку и откопала себе маленький черенок. после урока я направилась в спальню и посадила его. теперь он растет у меня на подоконнике. я думаю, что вы на меня не в обиде, за украденное растение. оно красивое и отгоняет злых духов, поэтому все в комнате спят спокойно.
Популярные вопросы