я розумію це прислів'я так: не треба казати образливих слів, бо забрати їх назад не можна. (чтоб написать апостроф нужно зажать альт и справа на калькуляторе написать 39 и быстро отпустить все кнопки)
Ответ дал: Гость
якщо б я був інспектором даї, то старанно слідкував би за всіма учасниками руху. вчив би школярів та дорослих виконувати правила переходу проїзджої частини. водіям не дозволяв порушувати правил. на початку було б багато незадоволених, але потім вони б зрозуміли, що так дороги стали безпечнішими і штрафів на багато менше. я нізащо не брав би хабарів, бо тоді всі пригоди на моїй ділянці не давали б мені спокою. коли людина знає, що інколи можна порушувати правила, то вона починає це робити часто.
Популярные вопросы