молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе.коли ти молодий,ти легко можешь піддатися не благополучному суспільству,стати не на той шлях у своєму житті,але не дивичись на це ,ти у першу чергу повинен міркувати о своєму здоров*ї,тому що у майбутьому це може бути тобі ношею на все життя.адже здоров'я лише одне і його треба берегти.
Ответ дал: Гость
після грозипройшла гроза. уся природа нібито заново просипається. промінь сонця пробивається крізь чорні хмари. та зовсім скоро стане зовсім світло після грози пахне чистотою та свіжістю,
Ответ дал: Гость
учителя сходят с ума к лету: )
якби я зустрів інопланетянина, я б уважно розгядав його, а потім попросив знімок напам"ять, адже мені потрібно буде довести іншим, що я бачив інопланетянина . я обов"язково спитав у нього, як воно живеться в інших галактиках, які істоти живут на іх планетах, чи э серед них добрі та злі и все таке інше. чи э там школи, магазини, інтернет : )
також я б розповів про нашу землю і людей, подарував йому що-небдуь, а він мені. я думаю наша зустріч була би дружньою та захопливою для нас обох
Популярные вопросы