коли я читаю книгу я мов потрапляю в інший світ там де є сміливі герої та злі. вони на своєму прикладі вчать нас сміливості, розуму та мужності. з книжок ми набуваємо добрих рис з добрих героїв та убуваємо злих із злих героїв. отже, я згоден з прислів"ям: "книга вчить, як на світі жить", бо вона й насправді вчить нас жити.
Спасибо
Ответ дал: Гость
2 и 3 речення
Ответ дал: Гость
веселу та радісну людину завжди люблять та поважають. вона менше хворіє. а сумна людина почувається невпевнено серед людей, такій важко боротися з хворобами. усім відомо,що сміх продовжує життя. тому потрібно бути завжди веселим,радісним і впевненим у собі. людина, яка завжди в гарному настрої і з усмішкою на обличчі-щаслива та здорова. недарма у народі кажуть: »весела думка-половина здоров*я».
Популярные вопросы