яби ми змогли б об"єднатися в одну родину, то , вважаю, всі наші проблеми стали би не такими вже й складними. керівники піклувались би про своїх підлеглих. лікарі боролись би за життя кожного хворого. нужденність зникла би, не було б безхатніх та сиріт.
чи може спати спокійно хтось у родині, коли слабий та немічний плаче? й втомлений чи зайнятий будеш, та вирушиш на . чи зможеш істи, коли поряд стоїть голодна людина? так, було б гарно, яби українці стали однією родиною. але поки це неможливо, треба кожному робити те, що він розуміє й може. треба об"єднуватися всім , хто вже небайдужий.
Ответ дал: Гость
ночувати -(синонім) спати
Ответ дал: Гость
кіоск зачинений,на лікарняному
Ответ дал: Гость
скільки незабутніх років ми проводимо у школі! школа – наш другий дім. і кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. цей затишок у школі створюють учні, вчителі, інші працівники.моя школа найкраща! тут працюють досвідчені вчителі. труд вчителя надзвичайно важкий, бо кожна дитина має свій характер і треба знайти особливий підхід до кожного.школа має сучасне обладнання та два комп’ютерні класи. також у нас працюють психологи, до яких учні можуть звернутися за порадою в будь – який момент. на мою думку це дуже добре. у нашій школі дуже приємно і зручно навчатися.у школі є невеличка, але різноманітна бібліотека.класи просторі и світлі. я люблю свою школу. люблю перерви, на яких можна поспілкуватися з друзями, пограти в різноманітні ігри, сходити в їдальню. люблю послухати цікаву інформацію на уроках літератури, люблю розв’язувати цікаві і з ії. наш клас та й взагалі вся школа дуже дружна.коли я думаю про свою школу, я згадую вчителів і однокласників, які завжди поруч зі мною. я дуже вдячний нашим вчителям за все, що вони роблять для нас, також я вдячний своїм батькам за те, що вони віддали мене саме до цієї школи.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Синонім та антонім до фразеологізма "допоки білий світ"...
Популярные вопросы