настала весна. дерева вкрились бруньками.через декілько днів з'являться перши листочки. дуже гарно зустричають весну дерева, особливо березка.вона вділа свої светло-зелені шати й невеличкі сережкі. мені дуже подобается березка навесні. навесні поки ще не розпустилися листочки береза дає нам солодкий березовий сік, в народі его називають "плач берези". сік беріз, смачний і корисний, містить багато поживних речовин. за старих часів березовий сік збирали в спеціальні посудини з березовий кори.
Ответ дал: Гость
сиділа марійка за уроками та й замріялася : " от якби мені чарівну ручку, яка б вміла окрім виконування мого завдання, ще й вірші склададати. мама була би дуже задоволена. прийшла би вона з роботи, а усе вже зроблено, бо поки моя чарівна ручка робила уроки, я би з працею по дому: вимила би підлогу, посуд, нагодувала би нашу кицю мурку, та зробила улюблений матусін чай. а коли мама запитає мене, як я все встигла, я прочитаю найгарніший в світі вірш про неї. отож було би гарно! " марійка наче прокинулася від сну з посмішкою на "я ще маю час"-подумала вона. та взялася старанно виконувати уроки, потім - усе як в її мрії- матусі і зробила чай. а коли мама повернулася та запитала марусю хто це все зробив, донька згадала, що забула написати вірш, та просто вимовила: " я тебе кохаю, мамо! " а матуся сказала: я все бачу і без слів. дякую тобі! "
отож марійка вирішила, що може добре обійтись й без чарівної ручки.
Ответ дал: Гость
береза- чудове дерево.воно гарне у всі пори року. але найкрасивіша берізка на весні, коли з.являються перші листочки і ніжні сережки.у неї незвичайна кора - біла з чорними смужками.деревце подібне до дівчини, таке ніжне, красиве, тендітне.
Ответ дал: Гость
-сину де ти був на останій конрольній роботі з ії.
-у школі.
-нам твоя вчителька сказала що тебе небуло.
-я був.
-ні.
-мені стало погано і я пішов до мед- пунункту.
-добре чому ті нас не попередив.
-нехотив вас хвилювати.
-добре ми завтра підемо до медсестри и спитаемо її.
-ні не треба.добре я прогуляв її.
-навіщо.
-я не вичив і нехотив двійку.
-так ну все де мій ремінь.
-нетреба.
-треба будеш знати як прогулювати уроки.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Есе на тему "мандрівка до кам'янець подільської фортеці"...
Популярные вопросы