одного ранку я вийшла на двір і почула що у моєму саду щось упало ,я підійшла а там пташенятко і я його піднесла і поклала в гніздо.і я розповіла у школі що я зробила добре діло мене вчителька похвалида мене .і на перерві я вийшла погуляти і побачила що якісь хулігани знущаються з маленького хлопчика і підійшла до них але вони почали знущатись з мене але я не відступила і сказала а во знайшлись хулігани не хілігани а прості хлопці і вони махнули рукою і пішли а хлопчик дякував мені а я подумала яке це добре чи погане діло а бабуся що налвочці сиділа сказала добре діло моє
Ответ дал: Гость
людина неможежитибезспілкування.йомутребапромовлятивголос своїдумки, ділитисянаболілимірадостью.всегдає люди, зякими хочетьсяпоговорити іподілитисявсім,що всерединітебе.це близькілюди, такіякмама,тато,брати,сестри ідрузі.ає люди, зякими тобіговорити нехочеться іне приємно.дужехочеться,що бтакихлюдейв життітраплялосяякомогаменше. тому щолюдина неможеіснуватибезспілкування.
Ответ дал: Гость
фонетичний розбір слова "вьется"по перше не вьется а в'ется розбір"вйет'ся"
Популярные вопросы