навчання людини починається з народження і триває усе життя. спочатку люди навчаються у школі. ті, кому шкільних знать виявляється замало, продовжують своє навчання в коледжах або вузах. навіть коли людина йде працювати, вона не перестає навчатися. в процесі роботи людина постійно вивчає щось нове, тому що сучасні технології не стоять на місці.крім того, людина продовжує навчатися життєвої мудрості. адже неможливо знати усе про все, люди обмінюються своїм досвідом, і таким чином теж навчаються.
Ответ дал: Гость
добре ім’я і честь — найцінніші скарби на землі. їх не можна купити навіть за великі скарби. вони здобувається тільки чесним життям. коли народжується дитина, їй ім*я. вона все життя повинна жити чесно, гідно i красиво, пам'ятаючи своє ім'я і не заплямовувати його поганими вчинками. прислів'я : «добре ім'я краще за багатство» говорить само за себе – ніяке багатство не може бути краще за добре ім'я людини. а добре ім'я людини – це її добрі справи, вчинки .
Ответ дал: Гость
я дуже полюбляю видпочываты биля рички.ще бильше биля днипра.як шурхотить ця чудова ричка,яка вона гарна.а яки краэвиди! за це я дуже полюбляю наш кыив.(пиши правильно у себя
Ответ дал: Гость
я дуже часто провожу часу з своєю найкращою подругою оленою. ми завжди розповідаємо один одному цікаві історії та новини. мені дуже подобається розмовляти з нею. під час розмови коли оленка розповідає про прочитану книгу, її слова ллються мов ріка і я заслуховуюся і забуваю про все насвіті гірке. ось чому мені приємно розмовляти з моєю подругою.
Популярные вопросы