я цілком згоджуюсь з думкою,що загубленним є той час,який ми не використовуємо для навчання.на мою думку,для того, щоб чогось досягти в житті,потрібно вчитися.знання відкривають перед людиною великі можливості, сили протистояти негативним факторам,які оточують її.і навіть для того,щоб передати досвід наступним поколінням, треба самому мати міцні знання.
найбільшим дефіцитом для більшості з нас є саме час.тому ми повинні раціонально його використовувати,щоб не загубити жодноі скундочки,яка б могла знадобитися для набуття певного досвіду.
Ответ дал: Гость
однокоренные слова подорожник и дорожный корень дорож в слове подорожник под -приставка дорож- корень ник -суфикс
Ответ дал: Гость
не то осінні води шуміли, збігаючи в дунай, не то вітер бився в заломах провалля.
Ответ дал: Гость
розкривається
роз-кри-ва-єть-ся (5 складів, наголос на 3 складі)
Популярные вопросы