навесні відмічається багато різних , чудових і веселих свят. візьмемо ,наприклад ,весну цього року. свято воскресіння госоднєго . це дуже яскраве свято крашанки і писанки різних кольорів і розписів , пасха на столі усьому голова і настрій гарний .
1 травня це день працівників . з року в рік прості люди відмічають його по-соєму. хтось іде на природу, а хтось залишається вдома і святкує його зі своєю родиною.
а взагалі усі свята по-своєму гарні!
Ответ дал: Гость
букв 7 , а звуков 6
Ответ дал: Гость
дитина забула про уроки, тому що зайнялася малюванням.
берези, що росли вздовж берегів, давали густу тінь.
учора день був такий же ясний, як і сьогодні.
Ответ дал: Гость
мова рідна, як море, – безконечна, могутня, котить свої лексикони, яким немає кінця-краю.в рідній українській мові таїться мудрість віків і пам’ять тисячоліть. у ній ми чуємо зойки і відчаї матерів у годину лиху, переможний гук воїнів-хлопців у побідну годину; в ній – пісня дівочого серця в коханні. у мові мого народу – його щирість, радощі й печалі, його труд і піт, кров і сміх, безсмертя його. а як тішить серце гумористичне слово мого народу. тоді здається, що саме українське слово і є найдужчим і найбагатшим, бо словом іншої мови так не скажеш. тому-то слово українське є і захистом, і гордістю, і розрадою в годину смутку. а яке слово українське вагоме в годину гніву, воно тоді гримить та клекоче, як блискавка. а ніжне слово «коханашроймає серце, манить своєю лагідністю та ласкавістю, здається, що ти після такого слова сказаного власне тобі, – найкраща, найщасливіша людина на світі. воно повертає тебе прибудь -якому настрої до життя, до діяння.
Популярные вопросы