на галявині красуються дві берізки . а з них люди сік беруть . весною такі красиві стали: бруньки з`явилися , скоро вже й сережки та листячко з`являться .
а коли вітерець із півдня повіє з тієї сторони вони і побілішають . а ще люди дуже полюбляють їхній смачний та корисний сік .
Ответ дал: Гость
батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією.
(рідний- прикметник, який виступає у ролі означення)
Ответ дал: Гость
омріяна екскурсія
я дуже люблю бувати на ексурсіях. особливо мені подобається відвідувати визначні місця україни. я вже побував у кам"янці-подільському, хотині, дубні. найбільше мене вражають старовинні замки і фортеці. я мрію побувати в збаразькому замку, що на тернопіллі. у ньому знімали чимало історичних кінофільмів, зокрема "вогнем і мечем" і "тарас бульба". стіни збаразького замку пам"ятають славетні сторінки україньської історії.
Ответ дал: Гость
я живу у місті луцьк. це моє рідне місто.щороку він стає все гарнішим. мені дуже подобаеться місто де я живу. у луцьку багато пам"ятників, затишних парків та свіже повітря. мені дуже подобаеться місто де я живу. луцьк - це місто мого дитинства.
Популярные вопросы