нормальній людині завжди щось цікаво, а коли люди чимось цікавляться вони жадатимуть більше і більше нової інформації. й буде працювати щоб мати знання, а якщо людина буде багато знати, то матиме гарну роботу, буде нормально жити.
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.
кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.
краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.
наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.
навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Ответ дал: Гость
найбільше мені подобається розмовляти зі своїми батьками, та з бабусею. вони можуть відповісти на всі мої питання,вислухати мене, дати пораду, що і як вірно зробити. а особливо мені подобається розмовляти з бабусею, коли вона розповідає про своє життя. також мені подобається розмовляти зі своїми однолітками.взагалі , як що поміркувати, то мені подобаеться розмовляти з усіма цікавими людьми.я вважаю це ті люди, якім є що сказати, які вміють вислухати.
Ответ дал: Гость
наполеон: без красивой речи, не построишь карьеру.
Популярные вопросы