з раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. правдива людина намагається не робити поганих вчинків, яких їй довелося б соромитися..і потім приховувати від батьків і друзів. всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». так і правда - десь випливе. і людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. а брешуть тільки труси і невиховані люді. висновок такий: треба говорити завжди тільки правду
2
у дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. справжні друзі завжди прийдуть на в скрутну хвилину, дадуть добру пораду. друзям і важка робота під силу. недарма в народі кажуть: «не май сто рублів, а май сто друзів». адже в дружбі-велика сила. тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!
3
з самого раннього дитинства нас вчили шанувати старих людей,батьків. адже вони дали нам життя,ростили нас,виховували. діти завжди беруть приклад зі своїх батьків..я вважаю,як ми будемо ставитися до представників старшого покоління, так і наші діти будуть ставитися до нас. тож своє спокійне життя у старості людина забезпечує ще замолоду. тому шанувати батьків-святий обов`язок кожного.
4
з самого раннього дитинства і до глибокої старовини все життя людини тісно пов’язане з мовою. мова – це засіб спілкування людей один з одним. якщо людина цурається своєї мови,не любить її, вона не заслуговує на ім’я людини. дитина ще не навчилася як слід говорити, а її слух вже ловить гуркіт бабиних казок, материнської пісеньки. казки й пісеньки – це теж мова. усе, що люди роблять у світі здійснюється за мови. без неї не можна працювати. мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. отож любіть і шануйте рідну мову, вона наш найдорожчий скарб.
мы это все уже прошли у нас уже были тесты,желаю удачи
Популярные вопросы