я вважаю, що розвиток інтернету звичайно змінить систему освіти, тому що пошук інформації стає набагато простішим, і легшим. в книгах не можуть помістити ту інформацію, яка вміщається в інтернеті загалом. тим паче все що патрібно, чудово розписано, зрозуміло і просто. вчителям стане легше викладати свій предмет, а учням готувати є завдання. проте є і інша сторона медалі, все буде настільки просто, що учням не потрібно буде напрягати свій розум. тож в яку сторону змінеться ще не зрозуміло.
Ответ дал: Гость
книга -це джерело знань. за книг ми попадаємо в інший світ - фантазії, сміху, добра чи зла. часом книги відкривають нам те, що ми не знаємо, про що навіть не здогадуємось,наприклад про таємниці океану, або космосу, будову рослин або походження тварин і людей. з книг ми вчимося читати і писати.розвиваєм своє мислення. всі мають читати книги, щоб більше знати, накопичувати досвід. для того існують розумні, добрі, хороші книги,щоб передати це майбутнім поколінням .
Популярные вопросы