скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
//
Ответ дал: Гость
живу я на найгарнішій вулиці мого міста , вулиці литвиненко. на цій вулиці завжди рарно та чисто. на моїй вулиці люди та я саджаемо квіти та дерева. всім людям подобається гуляти по нашій вулиці
Ответ дал: Гость
кожна людина сама творить свою долю.неварто сидіти склавши руки,чекаючи,що щастя само візметься.людина має сама вирішувати,ким вона хоче стати і що для цього треба зробити.
Ответ дал: Гость
олівець — це предмет першої необхідності. він призначений для писання, малювання, креслення. складається олівець із графітного
стрижня, вміщеного у дерев’яну оправу. олівець легенький, тоненький, зручний для користування.оправа зроблена з м’якого дерева, вона має форму циліндра діаметром до семи міліметрів. оправа пофарбована у рожевий колір. олівець з одного кінця гостро заструганий, а з іншого має невеличку гумку. зверху вибито напис «промінь. 2м». це назва виробничого об’єднання, яке виготовило олівець, і твердість графіту.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Іть зробити твір на тему «краса людських взаємин»....
Популярные вопросы