для чого потрібні комп'ютери?
давайте уявимо світ без комп’ютерів. не потрібно сильно напружувати свою уяву, так як такий світ був реальністю ще на початку 20 століття. з розвитком технологій і в ході промислової революції, людство зробило величезний крок вперед у всіх сферах життя і наукових дослідженнях. все це, в кінцевому підсумку, призвело до появи техніки, здатної ефективно замінити деякі можливості людського розуму. в ході розвитку комп’ютерів з’явилася ще й робототехніка, яка замінила важкий людська праця в багатьох галузях промислового виробництва та будівництва.
таким чином, можна зробити висновок про те, що комп’ютери і подібна складна техніка увійшли в наше життя настільки глибоко, наскільки це можливо. сучасне людство перебуває в залежності від комп’ютерів, інтернету та електронних пристроїв. це і не дивно. за свій комфорт людина платить своєю свободою. давайте розберемося з тим, де і як люди використовують комп’ютер.
для чого потрібен комп’ютер вдома? сьогодні ми навіть і не замислюємося про те, що колись комп’ютер в будинку вважався розкішшю. деякі володіють навіть кількома пристроями. найчастіше люди користуються пк для виходу і роботи в інтернеті. ось, до речі, для чого потрібен планшетний комп’ютер. саме ця сфера все впевненіше виходить на лідерські позиції серед інших можливостей комп’ютера. мало того, що інтернет — це цілий джерело потрібної і непотрібної інформації, так він ще й до того ж дає можливість працювати і спілкуватися зі своїми друзями, колегами і родичами. комп’ютер — це також зручний засіб для утримання бюджету і своїх справ в порядку. ну і, напевно, саме головне призначення комп’ютера — це розвага і заповнення свого дозвілля. величезна кількість програм на пк дозволяють людям різного віку і поглядів знайти собі розвагу до смаку. незліченна безліч різних ігор скоротати нудні самотні вечори після роботи або навчання.
для чого потрібен комп’ютер в офісі або на фабриці? будь-яке підприємство, яке існує в сьогоднішньому діловому світі потребує і електронно-обчислювальної техніки. будь то звичайний офіс кадрового агентства, або найпотужніший завод з виготовлення автомобільних двигунів. не варто окремо уточнювати, що другий наведений приклад потребує куди більш повної комп’ютеризації, ніж перший. саме на цих комп’ютерах зберігатися життєво важлива інформація, саме ці машини виконують складні обчислювальні або аналізаторскіе завдання, і, нарешті, саме ці пристрої збирають громіздкі двигуни на конвеєрі. навіть сучасна культура не може обійтися без повної або часткової комп’ютеризації. музика? запис і створення аранжувань, обробка звуку, ід концертів — все це неможливо без використання якісної комп’ютерної техніки. кіно? монтаж, спеціальні ефекти, аудіо ід і фінальне виробництво — без комп’ютера (хоча б одного) нікуди. література? друкована продукція видань, створення дизайну книги — потрібен комп’ютер. одним словом, жоден вид діяльності людини не обходиться без активної участі комп’ютерних технологій. хіба що пастухи досі водять своїх овець, використовуючи тільки посох. однак, для збільшення ефективності діяльності пастуха, він міг би прихопити з собою gps-навігатор, що теж є мініатюрним комп’ютером.
для чого потрібен комп’ютер в літаку або на кораблі? що мається на увазі? уявіть собі літак часів першої світової війни. він не був оснащений нічим окрім двигуна, шасі, крил і кулемета. саме тому ці ненадійні машини так часто падали і забирали з собою життя відважних пілотів. що ж відбувається сьогодні? сучасні потужні комп’ютерні системи іння сідає практично в будь-яких погодних умовах величезним двоповерховим літакам найвищого класу. ось, для чого потрібен бортовий комп’ютер. ми ведемо мову, однак, не тільки про авіацію. комп’ютери, які різними об’єктами можна зустріти, знову ж таки, повсюдно. супутники, локатори, електронні системи іння напору води в . перераховувати можна нескінченно. рішуче заявляємо, що життя в сучасному світі неможлива без участі комп’ютерних технологій.
таким чином, дорогий читач, можна здогадатися, що комп’ютер потрібен практично скрізь і в будь-якій сфері діяльності. як не крути, нам і кроку не ступити без звернення до будь-якого пристрою. куди людство така обстановка справ? чи варто повністю довіряти своє життя обчисленням складної машини або приладу? може бути іноді варто згадати і прислухатися до своєї інтуїції?
Популярные вопросы