я дуже люблю мою вулицю,назва якоi-блюхера.вулиця блюхера названа на честь видатного радянського вiйскового василя костянтиновича блюхера.
нещодавно тут побудували парк: там э дитячий майданчик,де ми завжди граэмось iз друзями,а щекожний вечip гуляэмо з батьками. на нашiй вулицi також э й рiзноманiтнi магазини.дуже багато дерев та рослин.
приходте до насна вулицю блюхера!
Ответ дал: Гость
почався дощ.загриміла грозна гроза.він лився дуже гарно,він капав дуже великими але гарними краплинами.усі лужи набували все більшого і більшого розміру.хмара набувала все темнішого і темнішого коліру.все спить.все мо
дощ закінчився.вийшла веселка.все покрито краплинами.миттево все оживає та набувае причудливих різних форм.(пиши с маленькой,то я нечайно! )бабки знов літають,птахи радіють жіттю.квіти ніби хочуть дотянутись до веселки.все
Популярные вопросы